سرخي تو از تو، خنده ات را نه!

توی چله تابستان تب‌‌دارم و بیمارم و کشان‌کشان خودم را رساندم به اینترنت تا این پیشکشی را در وقت تقدیم کنم به آن نازنین که باید. همو که تنها تحفه تابستان‌است برای منی که جز ترس مرگ از گرما در تابستان چیزی نمی‌بینم. بیست و پنجم تیرماه! امروز تولد عزیزی‌است که چند سالی‌است صبورانه تحملم می‌کند و به رویم هم نمی‌آورد که چه آدم مزخرفی هستم! امیدوارم همچنان به رویم نیاورد چون خودم می‌دانم!
ستاره‌‌ام تولدت مبارک باشد بر من، بر تو و همه کسانی که قدر بودن خجسته‌ات را  می‌شناسند. امید که سرخی عاشقانه‌ات همیشه در کنار این گاو اردیبهشتی که خلاف هیکلش قلب کوچکی دارد، باشد و بماند.

پي نوشت: امروز ديدم كه اين پست به طرز عجيبي و به دلايل نامعلوم با همه ملحقاتش حذف شده است و بناچار از نو برزوش كردم. ار دوستاني كه كامنتشان از دست رفته پوزش مي طلبم.

20 دیدگاه در “سرخي تو از تو، خنده ات را نه!”

 1. دیشب که به وبگردی مشغول بودم هر چه تلاش کردم وبلاگت باز نشد منهم مانده بودم متعجب و متفکر و اندیشناک که چه بر سر فضای مجازی آمده !!!! و البته نظری هم ارسال کردم که دیگر بی خیالش
  عکس بسیار زیباست

  1. سوال شما رو هم قبل از حذف خواندم خوشبختانه.
   عنوان چيزي است كه مخاطب خاص اين پست ميگيرد نكته اش را. براي شما هم ميگويم. اين عبارت برگرفته از شعر تانگوي محسن نامجوست كه دكلمه اش را برايتان فرستادم و من , مخاطب خاص بارها و بارها شنيديمش. كه خود اون شعر هم تضمين شعري از پابلو نروداست. نامجو اونجا ترجيع بند “خنده ات را نه” را جا و بيجا ميان كلمات مي آورد كه حس نياز عاشقانه را به كمال برساند در مقابل تك جمله نرودا كه ميگويد: “هوا را از من بگير خنده ات را نه!” اينجا هم من به همان سبك اين خنده ات را نه را گذاشتم بعد از سرخي تو از تو كه اشاره دارد به سرخي اون شال و اون مهر و عشق بي دريغ كه ميگويم همه از توست اما خنده ات را نه 🙂
   با تشكر

 2. سلام
  چقدرخوب است که قدر حضورش را میدانید. امید که سالهای سال : خنده اش را نه!

  من هم تبریک میگویم هم به مخاطب خاصتان و هم شما بابت داشتن همچین فرشته ای 🙂

  1. شما هم همچي تعريف ميكني از نظرات بنده كه توهم ميگيردم كه مگه چي نوشتم. ولي دم انرژي مثبت و مهرآميز حضور شما گرم. آدميزاد خوشحال ميشود وقتي حس ميكني نظرت كسي را خوشحال كرده. بودنت مغتنم است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *